איך לתקן ברז מטבח שמשתחרר כל הזמן

· Umum

אם אתם רוצים שברזי המטבח שלכם יפעלו כהלכה, עליכם לתחזק אותם על בסיס קבוע. זה יכול להיות אינדיקציה למכונת כביסה או אום רופפים או סדוקים אם הברז במטבח שלך משמיע רעשים או נכבה בטעות. כדי לתקן אותו, ודא שהאום או מכונת הכביסה הוחלפו לפני הידוק הבורג. אם אתה מהדק את הבורג, מכונת הכביסה תיאלץ חזרה למקומה, והרעש יושתק. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שיהיה עליך לתקן את האזור שבו הבורג לא הוקם באפוקסי. חשוב לציין כי לעולם אל תשתמש באפוקסי על כיור שכבר נאטם או פשט אותו.

הסיבות לדליפת ברז

נזילת מים מהצינורות ליד הבסיס יכולה להיות אחת הסיבות שברז המטבח שלך ממשיך להשתחרר. ישנן שתי אפשרויות: הצינור מעולם לא הותקן כראוי, או שהצינורות עצמם חלשים מכדי להחזיק את משקל הברז המלא. כדי לתקן זאת, בדוק אם חיבורי הצינור אטומים כהלכה. אם הם לא היו, כל חנות לחומרי בניין יכולה למכור לך סט חדש של חיבורי צינורות. יש להחליף גם את מכונת הכביסה או האום, ולאחר מכן להדק את הכיור עם מפתח הברגים המתאים.

זיהוי הברז

אם ברז מטבח שחור שלך ממשיך להתרופף, ייתכן שיהיה צורך להחליף את מכונת הכביסה או האום. סט שקעים הוא אחת הדרכים הפשוטות ביותר להשיג זאת. אחד כזה ניתן למצוא בכל חנות שיפוץ בית. אתה יכול גם להזמין אותם באינטרנט ולקבל אותם במשלוח עד הבית. אם ההחלפה לא פותרת את הבעיה שלך, ייתכן שתצטרך להחליף את כל המפרק, שבדרך כלל אינה משימה קשה.

הסרת האום

בעת הסרת האום מהברז, בדוק אם יש נזק לחלק המושחל של האום ולאזורים שמסביב לארון. זה קריטי להדק את האום אם אתה מגלה משהו רופף, כגון מסמר או חוט. בין אם אינך בטוח אם אתה יודע מה אתה עושה, אל תשתמש בשקע ענק. שימוש בשקע קטן יותר על ארון גדול יותר עלול לגרום לתאונה, לכן אם יש ספק, לכו עם הגדול יותר.

תיקון הברז

אתה עלול לזהות נזילה זעירה לאחר החלפת האום ותיקון הארון והברז. תנועת המים, בין אם מהברז או מהצינורות בקיר, גורמת לכך. כדי לתקן זאת, תצטרך לאתר מקור מים. השתמש בצינור כדי לאתר את המיקום הדולף, ולאחר מכן אטום אותו באמצעות שפכטל אינסטלטור. חזור על התהליך הזה עד שלא תשמע עוד דליפות.

למרות שהחלפת ברזים למטבח אינה נחשבת לקשה, היא דורשת זמן. כתוצאה מכך, חיוני לשלוט בטכניקות בטיחות בסיסיות וכיצד להדק נכון ברגים ואומים. כאשר תבדקו את עלות הברז החדש ואת ההוצאה של תקלה קלה, תראו שההשקעה שלכם שווה את המאמץ. אז לפני שאתם יוצאים לקנות אחד חדש, למד כיצד להדק בורג ולתקן נזילה כבר עכשיו.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly